Cel konsultacji: Cienie pod oczami

Cienie pod oczami mają najczęściej podłoże genetyczne. Na pojawianie się obrzęku oraz nieatrakcyjnych obwódek wokół oczu mają także wpływ: uboga dieta, alkohol, palenie papierosów, zmęczenie, stres oraz choroby układu krążenia, nerek, wątroby, tarczycy oraz alergie.

Cienie pod oczami

W okresie menopauzy zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą spowodować pojawianie się nieatrakcyjnych cieni i obrzęku pod oczami. Specjalistyczne kosmetyki pod oczy nie zawsze dają pożądany efekt.

W naszym gabinecie natychmiast pozbędziesz się nieatrakcyjnych cieni i obrzęków dzięki odpowiednim zabiegom: Mezoterapia igłowa:

  • RRS® HA Eyes
  • Mesohyal ™ cienie pod oczami (Mesohyal ™ NCTC 109 + Wit. C + nostrzyk)

Cena zabiegu Aktualne promocje

Każdy zabieg trwa ok. 20-40 minut. Po zabiegu pacjent może natychmiast wrócić do swoich obowiązków. Protokół zabiegowy jest uzależniony od stopnia zaawansowania procesu starzenia i kondycji skóry.

W celu uzyskania pełnych efektów estetycznych, rekomenduje się wykonanie od 4 do 6 zabiegów w serii, z częstotliwością jeden zabieg co 3-4 tygodnie. Czas trwania zabiegów może być wydłużony, na życzenie pacjenta, o czas znieczulenia miejscowego (30-45 minut), choć nie jest to bezwzględnie wymagane.

Scroll To Top